8 پیروزی برای مهرعظام در لیگ پایه بیرجند

رقابت‌های لیگ فوتبال پایه بیرجند در  حالی با برگزاری هفته شانزدهم و هفدهم پیگیری شد که کانون مهرعظام بیرجند در این هفته صاحب هشت برد در 12 مسابقه شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛رقابت‌های لیگ برتر فوتبال پایه بیرجند با برگزاری 42 مسابقه، هفته 16 و 17 خود را پشت سر گذاشت. در این مسابقات که در شش رده سنی 8، ۹، ۱۰، 11، ۱۲ و ۱۳ سال برگزار می‌شود، بازیکنان مهرعظام بیرجند صاحب هشت برد و چهار باخت در 12 بازی شدند.

در مسابقات رده سنی هشت سال، بازیکنان مهرعظام در هفته شانزدهم تیم پدیده را با نتیجه 10 بر صفر شکست دادند. در همین رده بازیکنان مهرعظام از سری رقابت‌های هفته هفدهم باید به مصاف تیم سرخابی می‌رفتند که به دلیل حاضر نشدن حریف سه‌بر صفر برنده شدند.

رقابت‌های رده سنی زیر ۹ سال هم در حالی پیگیری شد که مهرعظام بیرجند صاحب دو برد ارزشمند شد. این تیم در هفته شانزدهم سه بر یک تیم پیروزی را شکست داد و در هفته هفدهم هفت بر یک تیم جزیره را مغلوب کرد.

رده سنی ۱۰ سال هم با یک برد و یک باخت برای مهرعظامی‌ها همراه شد که در مسابقات هفته شانزدهم این تیم شش بر صفر تیم سرخابی را شکست داد و از سری رقابت‌های هفته هفدهم با یک گل مغلوب پدیده شد.   

در مسابقات رده 11 سال هم تیم مهرعظام صاحب یک برد و یک باخت شد. در هفته شانزدهم این تیم با دو گل مقابل ابومسلم شکست خورد و در هفته هفدهم با همین نتیجه تیم ایرانجوان را شکست داد.

مهرعظام بیرجند در رده سنی ۱۲ سال صاحب دو پیروزی شد. این تیم ابتدا در هفته شانزدهم 11 بر صفر تیم سرخابی را در هم کوبید و در هفته هفدهم هم دو بر یک از سد تیم نود گذشت.

آخرین مسابقات هم در رده سنی زیر 13 سال برگزار شد که مهرعظام بیرجند با دو تیم در این رقابت‌ها سه مسابقه برگزار کرد. مهرعظام «الف» در هفته شانزدهم سه بر صفر تیم سرخپوشان را شکست داد ولی مسابقه هفته هفدهم این تیم برگزار نشد. تیم مهرعظام «ب» هم در هفته شانزدهم یک بر صفر مقابل پیشگامان شکست خورد و در هفته هفدهم سه بر صفر به تیم ایرانجوان باخت و با دو شکست کارش را به پایان برد.

اخبار روز

سایر