5 پیروزی در 11 مسابقه برای مهرعظام در لیگ پایه بیرجند

رقابت‌های لیگ فوتبال پایه بیرجند با برگزاری چند مسابقه از هفته پانزدهم و تعدادی مسابقه عقب افتاده پیگیری شد. کانون مهرعظام بیرجند در این هفته صاحب پنج برد در 11 مسابقه شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک فوتبال پایه بیرجند با برگزاری 38 مسابقه از هفته پانزدهم و همچنین انجام شش مسابقه معوقه در چهار رده سنی 9، 10، 12 و 13 سال پیگیری شد. در جریان این رقابت‌ها بازیکنان مهرعظام 11 مسابقه برگزار کردند که صاحب پنج برد، سه مساوی و سه شکست شدند.

مسابقات رده سنی زیر ۹ سال در حالی پیگیری شد که مهرعظام بیرجند در تنها مسابقه خود توانست یک بر صفر پیشگامان را شکست دهد.

در رده سنی ۱۰ سال، مهرعظامی‌ها دو مسابقه برگزار کردند که در لیگ یک شش بر صفر آبی‌پوشان را شکست دادند اما در لیگ برتر با یک گل مغلوب پیشگامان شدند.

مهرعظام در رده سنی ۱۲ سال سه تیم دارد که همگی این هفته مسابقه داشتند. در لیگ یک ابتدا مهرعظام «الف» دو بر صفر مقابل پدیده «ب» به برتری رسید و در ادامه مهرعظام «الف» با نتیجه دو بر صفر مقابل ایران جوان شکست خورد و در نهایت مهرعظام «ج» مقابل پدیده« ب» یک بر یک مساوی کرد.

در ادامه رقابت‌های رده سنی 12 سال  هم برگزار شد و مهرعظام «الف» با یک گل پدیده «الف» را شکست داد. مهرعظام«ب» و مهرعظام«ج» مقابل جزیره «الف» و «ب» به تساوی بدون گل رسیدند.

آخرین بازی برای کانون مهرعظام بیرجند باز هم در رده سنی زیر 12 سال برگزار شد. مسابقه معوقه هفته دوم که مهرعظام «ب» با نتیجه دو بر یک مقابل پدیده «الف» شکست خورد.

اخبار روز

سایر