شروع دوباره تمرینات تیم ملی فوتبال زیر 17 سال دختران/ 5 بازیکن مهرعظام به اردو دعوت شدند


بعد از برگزاری یک مرحله استعدادیابی در رشت، شادی مهینی، سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 17 سال دختران، 33 بازیکن از استان‌های مختلف را به اردوی تیم ملی دعوت کرد که نکته قابل توجه این فهرست، دعوت پنج بازیکن مهرعظام به اردو است.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مهرعظام؛ یمنا یعقوبی از کانون رشت، دینا قربانی، فاطمه نوری و مبینا پارسایی از کانون شیراز به همراه پرنیا رحمانی از کانون قزوین، بازیکنان مهرعظام هستند که به اردوی تیم ملی دعوت شده‌‌اند. از این پنج نفر، فاطمه نوری و پرنیا رحمانی در مرحله نخست رقابت‌های قهرمانی آسیا تیم ملی را در رادن همراهی کردند اما یمنا یعقوبی، دینا قربانی و مبینا پارسایی، بازیکنانی هستند که در اردوی استعدادیابی که طی سه روز در رشت برگزار شد، خود را به مربیان تیم ملی ثابت کردند.

بعد از صعود تیم ملی فوتبال زیر 17 سال دختران ایران به مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا، این نخستین اردوی آماده‌سازی تیم ملی است. طبق برنامه ارائه شده از سوی شادی مهینی، ملی‌پوشان تا شهریورماه که زمان اعزام به مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا است، سه مرحله اردو دارد که در نهایت 23 نفر ترکیب اصلی تیم ملی را تشکیل می‌دهند. 

اخبار روز

سایر