4 پیروزی برای مهرعظام بیرجند در لیگ استان

هفته نهم لیگ فوتبال پایه خراسان جنوبی با برگزاری 33 مسابقه در رده‌های سنی مختلف پیگیری شد که کانون مهرعظام در این رقابت‌ها صاحب چهار برد شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک فوتبال پایه خراسان جنوبی هفته نهم خود را با برگزاری 33 مسابقه در شش رده سنی پشت سر گذاشت. در جریان رقابت‌های این هفته بازیکنان مهرعظام بیرجند در چهار مسابقه به پیروزی رسیدند، شش بازی را واگذار کردند و در چهار مسابقه هم به نتیجه تساوی رضایت دادند. 

در رده سنی زیر ۸ سال تیم مهرعظام دو مسابقه داشت که یک برد و یک باخت حاصل این دو دیدار بود. بچه‌های مهرعظام در لیگ برتر دو بر صفر از سد سپاهان گذشتند و در لیگ یک هم یک بر صفر مغلوب ابومسلم شدند.

مسابقات رده سنی زیر ۹ سال هم در حالی پیگیری شد که مهرعظام بیرجند فقط یک مسابقه داشت که در این دیدار با نتیجه دو بر صفر، جزیره را شکست داد.

در رده سنی زیر 10 سال مهرعظامی‌ها دو دیدار برگزار کردند که  در هر دو مسابقه شکست خوردند به این ترتیب که در لیگ برتر بازی را با یک گل به جزیره واگذار کردند. در لیگ یک هم با یک گل مقابل پیشگامان شکست خوردند.

در رده سنی زیر ۱۱ سال هم مهرعظام فقط یک مسابقه داشت و با نتیجه شش بر صفر مقابل تیم جزیره شکست خورد.

در رده سنی زیر ۱۲ سال، مهرعظام سه مسابقه برگزار کرد که هر سه در لیگ یک برگزار شد و یک برد، یک تساوی و یک باخت در کارنامه بچه‌های مهرعظام ثبت شد. مهرعظام«ب» مقابل آبی‌پوشان یک بر صفر برنده شد. مهرعظام «الف» صفر بر صفر با جزیره «ب» به تساوی رسید و در مسابقه سوم هم مهرعظام «ج» یک بر صفر مغلوب پیشگامان شد.

آخرین مسابقه‌ هفته هم در رده سنی زیر ۱۳ سال و در لیگ برتر برگزار شد. این هفته نونهالان مهرعظام در این رده یک برد و یک باخت را به دست آوردند . مهرعظام «الف» با ایرانجوان به تساوی بدون گل رسید و مهرعظام «ب» سه بر یک مغلوب سرخپوشان شد.

اخبار روز

سایر