22 مدال برای مهرعظام تبریز در مسابقات دوومیدانی دانش‌آموزی

مسابقات دوومیدانی پسران و دختران آموزشگاه‌های استان آذربایجان شرقی برگزار شد و بچه‌های مهرعظام تبریز موفق به کسب  22 مدال طلا، نقره و برنز شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛مسابقات دختران و پسران آموزشگاه‌های استان آذربایجان شرقی در سه مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم به میزبانی شهر تبریز برگزار شد و دختران و پسران کانون مهرعظام تبریز 22 مدال را به خود اختصاص دادند. 

شش دوومیدانی‌کار دختر و شش دوومیدانی‌کار پسر از کانون تبریز در این مسابقات حضور داشتند و این 12 ورزشکار صاحب 14 مدال طلا، پنج مدال نقره و سه مدال برنز شدند. در بخش دختران و مقطعی تحصیلی ابتدایی ستایش معتمد در مسابقات دوی ۶۰متر آزاد عنوان سوم و در رقابت‌های پرش طول مدال طلا را به دست آورد. کوثر فخاری هم مدال طلای پرش طول و رله امدادی را به دست آورد و در مسابقات دوی سرعت ( ۶۰ متر) مدال برنز را به دست آورد.

در مقطع تحصیلی متوسطه اول، آیلین هاشمی در دوی ۶۰متر با مانع به مدال طلا دست پیدا کرد. حنانه مقدم هم در رقابت‌های پرتاب دیسک قهرمان شد. 

در مقطع تحصیلی متوسطه دوم هم مهیا علیزاده مدال طلای دوی 800 متر و مدال نقره دوی 400 متر را کسب کرد. فائزه شاهی هم مدال طلای ۱۰۰متر با مانع را به دست آورد. پریسان عباسی مدال طلا دوی 100 و 800 متر را به گردن انداخت. 

در مسابقات دوومیدانی پسران و در مقطع تحصیلی ابتدایی آرمان علیپور مدال طلا و نقره دوی ۶۰متر و ۱۰۰ متر را به دست آورد. محمدامین پور در سه ماده شرکت کرد و توانست طلای 110 متر و پرش طول و مدال نقره رله امدادی را به دست بیاورد.

علی ذریه امین در دوی 400 متر صاحب مدال نقره شد. دانیال غفاری  در دو ماده شرکت کرد و مدال نقره 100 متر و طلای رله امدادی را به گردن آویخت. همچنین در مسابقات دوی 800 متر مدال طلا به  محمدجوابی و مدال برنز به هادی محمودزاده رسید.

اخبار روز

سایر