19 بازیکن مهرعظام در اردوی تیم ملی نونهالان/ جشنواره دوم، سکوی پرتاب بازیکنان شد

لیست جدید اردوی تیم فوتبال نونهالان دختر در حالی اعلام شد که نام 19 بازیکن مهرعظام نیز در آن به چشم می‌خورد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛ اردوی استعدادیابی تیم ملی زیر 14 سال دختران ایران در حالی از امروز آغاز شده که نفرات دعوت شده در سه شهر شیراز، کرمانشاه و کرج به تمرین خواهند پرداخت.

در لیست اعلام شده 120 بازیکن حضور دارند که در سه شهر مختلف در اردوی استعدادیابی محک خواهند خورد. در اردوی شیراز 34 نفر، در اردوی کرمانشاه 40 و در کرج  نیز 46 بازیکن حضور دارند.

در این میان 19 بازیکن از مهرعظام نیز جزو نفرات دعوت شده به اردو هستند که در هر سه شهر تعیین شده حضور خواهند داشت. نکته قابل توجه دعوت شدن بخش اعظم این نفرات، از میان بازیکن حاضر در جشنواره باشگاه مهرعظام است که به تازگی در کردان برگزار شد. 13 بازیکن دعوت شده به این اردوی استعدادیابی، در جشنواره مهرعظام حضور داشتند که پس از جلب نظر مربیان ملی و استعدادیاب‌های فدراسیون، به اردوی تیم ملی نونهالان دعوت شدند.

به این ترتیب جشنواره دوم باشگاه مهرعظام در فاصله کمتر از یک هفته از پایان خود، به یکی از اهداف مهم خود رسید و سکوی پرتاب تعداد قابل توجهی از نفرات شرکت کننده شد.

فوتبالیست‌های نونهال در شیراز که از امروز وارد اردو شده اند، تا فردا 18 شهریور در اردو خواهند بود. ورزشکاران حاضر در کرمانشاه در روزهای 20 و 21 شهریور و همین طور نفرات دعوت شده به اردوی کرج نیز در روز 19 شهریور زیر نظر مربیان تیم ملی تمرین خواهند کرد.

اسامی نفرات دعوت شده از کانون‌های مختلف مهرعظام به اردوی تیم ملی نونهالان:

کانون رشت

زهرا نژاد علی

کانون گرگان

فاطمه ممشلی

رژینا شهبازی

یاسمین بیرجندی

کانون قزوین

آیلار طاهرخانی

آرمیتا طاهرخانی

نیایش رحمانی

فاطمه اله وردلو

کانون شیراز

حدیث قاسمی

ویدا صفری

مرضیه بازیار

ستایش جعفری   

کانون بندعباس

هلیا هاشمی

کانون تبریز

 سما برزگری

فرناز لطفی

سوناز میرحبیبی

کانون خرمشهر

زهرا جلیلیان

غزل صالحی پور

فروزان ترکان نژاد


اخبار روز

سایر