11 پیروزی برای مهرعظام در هفته دوازدهم لیگ بیرجند

هفته دوازدهم لیگ فوتبال پایه بیرجند با برگزاری ۳۳ مسابقه در رده‌های سنی مختلف پیگیری شد و بازیکنان مهرعظام در این رقابت‌ها صاحب 11 پیروزی و یک باخت شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛ رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک فوتبال پایه بیرجند هفته دوازدهم خود را با برگزاری ۳۳ مسابقه در شش رده سنی پشت سر گذاشت. در جریان رقابت‌های این هفته بازیکنان مهرعظام بیرجند 12 مسابقه داشتند که صاحب 11 پیروزی و یک شکست شدند.   

در رده سنی زیر هشت سال، تیم مهرعظام دو مسابقه داشت که هر دو مسابقه را با برد پشت سر گذاشت. بازیکنان خردسال مهرعظام در لیگ برتر با یک گل ابومسلم را شکست دادند و در لیگ یک هم با نتیجه پرگل 9 بر صفر تیم سرخپوشان را شکست دادند.

مسابقات رده سنی زیر ۹ سال هم در حالی پیگیری شد که مهرعظام بیرجند یک مسابقه داشت که با نتیجه پنج بر یک تیم نود را شکست داد.

در رده زیر ۱۰ سال، مهرعظامی‌ها دو مسابقه برگزار کردند که در لیگ برتر چهار بر یک ابومسلم را شکست دادند و در لیگ یک هم مقابل نود سه بر صفر به برتری رسیدند.   

در رده زیر ۱۱ سال هم مهرعظام یک مسابقه داشت و توانست با یک گل تیم سرخ‌پوشان را شکست دهد.  

در رده سنی زیر ۱۲ سال، مهرعظام در این رقابت‌ها چهار تیم دارد که همگی این هفته مسابقه داشتند و هر چهار تیم هم برنده از زمین مسابقه خارج شدند. در لیگ یک ابتدا مهرعظام «الف» دو بر صفر مقابل ایرانجوان به برتری رسید و در ادامه مهرعظام «ب» با نتیجه یک بر صفر مقابل پیشگامان به برتری رسید. مهرعظام «ج» هم با یک گل مقابل تیم جزیره «الف» به برتری رسید. آخرین مسابقه این رده هم در لیگ برتر بود که مهرعظام توانست دو بر یک سرخ‌پوشان را شکست بدهد.

آخرین مسابقه‌های‌ هفته هم در رده سنی زیر ۱۳ سال برگزار شد که یک برد و یک باخت برای مهرعظام به همراه داشت. نونهالان مهرعظام «الف» با سه گل تیم نود را شکست داد و مهرعظام «ب» هم با همین نتیجه مغلوب تیم سرخابی شد.  

اخبار روز

سایر