باشگاه فرهنگی ورزشی مهر عظام

آخرین مطلب:

تیم فوتبال دختران مهرعظام که در لیگ برتر استان تهران شرکت کرده، در سومین هفته این رقابت‌ها به مصاف مهرگان پردیس رفت و توانست این تیم را با نتیجه هفت بر سه شکست دهد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مهرعظام؛ این تیم که از بچه‌های کانون مهرعظام اسلامشهر شکل گرفته، در دو هفته ابتدایی لیگ، یک برد و یک شکست را در کارنامه خود ثبت کرد و در سومین بازی توانست حریف را با قدرت شکست دهد. در نیمه نخست این بازی، شاگردان مریم حسن زاده با نتیجه سه بر یک جلو افتادند اما با شروع نیمه دوم، تیم حریف دو گل خورده را جبران کرد تا دو تیم برابر شوند. اینجا بود که بازیکنان مهرعظام احساس خطر کردند و در نهایت با اجرای برنامه‌های سرمربی خود، توانستند چهار گل دیگر را وارد دروازه کنند و برنده از زمین خارج شوند. این بازی در حالی با نتیجه هفت بر سه به اتمام رسید که دختران فوتبالیست مهرعظام سه گل دیگر هم به ثمر رساندند اما داور بازی آفساید اعلام کرد.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان تهران در دو گروه هشت تیمی برگزار می‌شود. هر تیم در مرحله گروهی هفت مسابقه می‌دهد و در پایان، دو تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود می‌کنند. در ادامه چهار تیم مسابقه می‌دهند و دو تیم برتر مجوز حضور در لیگ دسته دو فوتبال بانوان کشور را دریافت می‌کنند.

تیم فوتبال مهرعظام به دنبال صعود به لیگ دسته دو و رسیدن به لیگ‌های بالاتر است و با ترکیبی از بازیکنان نوجوان و جوان شکل گرفته است.

اخبار روز

سایر

عباس ایروانی در جمع دختران افتخار آفرین مهرعظام: می‌خواهم همه جا بگویند بچه‌های مهرعظام بهترین هستند/ هیچ فرقی با بچه‌های من ندارید

عباس ایروانی بنیانگذار باشگاه مهرعظام در جمع دختران افتخار آفرین این باشگاه، به لزوم استفاده مناسب اعضا از فرصت ایجاد...