باشگاه فرهنگی ورزشی مهر عظام

آخرین مطلب:

تیم ملی نوجوانان که سه بازیکن مهرعظام را در ترکیب دارد، پس از صعود به مرحله دوم رقابت های قهرمانی آسیا به کشور بازگشت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مهرعظام؛ مرحله اول رقابت های فوتبال نوجوانان آسیا در حالی روز یکشنبه 10 اردیبهشت به پایان رسید که تیم ایران موفق شد با غلبه بر اردن و نپال به عنوان تیم اول راهی مرحله دوم شود.

این تیم که سه بازیکن باشگاه مهرعظام را نیز در ترکیب خود دارد، در آخرین ساعات دوشنبه 11 اردیبهشت با استقبال نایب رئیس فدراسیون فوتبال وارد تهران شد. 

پرنیا رحمانی (کانون قزوین)، فاطمه نوری (کانون شیراز) و ستایش مرادی (کانون رشت) سه بازیکن مهرعظام هستند که در ترکیب تیم نوجوانان ایران حاضر بودند.

پرنیا در هر دو مسابقه ایران حاضر بود و در بازی دوم برابر اردن هم یک گل زد و یک پاس گل داد. فاطمه نوری نیز در هر دو بازی به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد.

آغاز مرحله دوم از 25 شهریور

مرحله دوم رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور هشت تیم برتر مرحله اول از تاریخ 25 شهریور آغاز خواهد شد. رقابت هایی که در نهایت چهار تیم برتر آن راهی مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا خواهند شد.

اخبار روز

Keep Updated to our News and Blog

سایر

عباس ایروانی در جمع دختران افتخار آفرین مهرعظام: می‌خواهم همه جا بگویند بچه‌های مهرعظام بهترین هستند/ هیچ فرقی با بچه‌های من ندارید

عباس ایروانی بنیانگذار باشگاه مهرعظام در جمع دختران افتخار آفرین این باشگاه، به لزوم استفاده مناسب اعضا از فرصت ایجاد...