رقابت مهرعظام تبریز با 3 تیم در جام رمضان

مسابقات فوتسال جام رمضان تبریز، پنج‌شنبه (16 فروردین) پیگیری می‌شود و تیم نونهالان مهرعظام تبریز به مصاف مهرهنرمندان می‌رود. 

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛ رقابت‌های فوتسال جام رمضان تبریز در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان با حضور سه تیم از مهرعظام تبریز در حال برگزاری است. در رده سنی نونهالان، کانون مهرعظام تبریز با نام “مشعل” یکی از محل‌های تمرین این کانون در مسابقات حضور دارد.

مهرعظام مشعل در چهارمین مسابقه خود پنج‌شنبه (16 فروردین) به مصاف مهر هنرمندان می‌رود. این مسابقات با حضور 12 تیم و در دو گروه شش تیمی برگزار می‌شود و مهرعظام تبریز با سه برد و کسب 9 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.   

در رده سنی نوجوانان هم مهرعظام تبریز در مسابقات فوتسال جام رمضان حضور دارد. در این رقابت‌ها 16 تیم در چهار گروه چهار تیمی با هم رقابت می‌کنند و مهرعظام تبریز در گروه سوم با تیم‌های آراز گونش، دنیز هشترود و پایگاه شهید صدقی‌پور هم‌گروه است. نوجوانان مهرعظام با یک برد و یک تساوی و کسب چهار امتیاز در صدر گروه قرار دارند.

در رده سنی جوانان هم مسابقات فوتسال جام رمضان اذربایجان شرقی با حضور 12 تیم برگزار می‌شود. این تیم‌ها در سه گروه چهار تیمی تقسیم شدند که مهرعظام تبریز در گروه 3 با یک برد و یک باخت از دو مسابقه در رده سوم جدول قرار دارد. در این گروه آذرخش مرند با دو برد و شش امتیاز در صدر ایستاده است.  

 

اخبار روز

سایر