مسابقات فوتسال نونهالان خراسان شمالی / نایب قهرمانی دختران مهرعظام

رقابت‌های فوتسال دختران نونهال خراسان شمالی با حضور 4 تیم برگزار شد که کانون بجنورد باشگاه مهرعظام به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛مسابقات فوتسال دختران نونهال استان خراسان شمالی با حضور 4 تیم منتخب مدارس فوتبال بجنورد، هیات فوتبال شیروان ، هیات فوتبال اسفراین و کانون بجنورد باشگاه مهرعظام برگزار شد که در پایان دختران مهرعظام به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کردند.  

این مسابقات به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار شد که تیم دختران کانون بجنورد باشگاه مهرعظام با 3 برد، 1 مساوی و 2 باخت بعد از تیم منتخب مدارس فوتبال بجنورد، عنوان نایب قهرمانی را به دست آوردند. هر 2 باخت تیم مهرعظام مقابل تیم متنخب مدارس فوتبال بجنورد که در 2 بازی رفت و برگشت حاصل شد.

کانون بجنورد باشگاه مهرعظام از 9 ماه پیش فعالیت را در بخش آموزش نونهالان شروع کرده و حالا هم 550 عضو این کانون هستند که در 2 بخش دختران و پسران فعالیت می‌کند. از این تعداد 135 دختر در فوتسال فعالیت می‌کنند که نکته حائز اهمیت برتری تعداد دختران نسبت به پسران در فوتسال است که نشان از اهمیت دادن به دختران در این کانون دارد.  

اخبار روز

سایر