جشنواره زمستانی فوتبال قزوین / پسران مهرعظام در یک قدمی صدر

هفته پنجم از جشنواره فوتبال قزوین در حالی برگزار شد که بازیکنان مهرعظام زیر 12 سال با یک برد پر گل به رده دوم جدول رده‌بندی رسیدند.  

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛جشنواره زمستانی فوتبال قزوین که با عنوان «مهرعظام» برگزار می‌شود با برگزاری یک مسابقه از هفته چهارم پیگیری شد. در این مسابقه تیم فوتبال زیر 12 سال کانون قزوین باشگاه مهرعظام مقابل خلیج فارس به برتری رسید.

در این دیدار تیم فوتبال زیر ۱۲ سال مهرعظام با نتیجه سه بر صفر خلیج فارس را شکست داد. طاها سياه كلي مرادي، اهورا منفرد و ياسين رافعي سه گل تیم مهرعظام قزوین را به ثمر رساندند. مهرعظام قزوین با سه برد، یک مساوی و یک باخت و کسب 10 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

با برنامه‌ریزی کانون قزوین، چشنواره فوتبال این استان با عنوان “مهرعظام” با حضور ۱۶ تیم و در دو رده سنی زیر ۱۰ و زیر ۱۲ سال در حال برگزاری است.

 در رده سنی زیر ۱۲ سال علاوه بر تیم مهرعظام، هشت تیم اکسین، ملی‌پوشان، اتحاد، ستارگان، خلیج فارس، اسپروگیلان، الوند نوین و مقاومت حضور دارند که در یک گروه ۹ تیمی با هم به رقابت می‌پردازند. در رده سنی زیر ۱۰ سال هم تیم‌های فدک، مهرآفرینان، اکسین، خلیج فارس، سرداران و الوند نوین با تیم مهرعظام مسابقه می‌دهند.

اخبار روز

سایر