بندرعباس، عضو تازه وارد مهرعظام


با گسترش فعالیت‌های باشگاه مهرعظام در شهرهای جدید، کانون بندرعباس این باشگاه نیز راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مهرعظام؛  بعد از مدتی توقف در راه‌اندازی کانون‌های جدید، بندرعباس یکی از اولین شهرهایی است که در سال جاری به خانواده مهرعظام اضافه می شود.

طی هفته‌های گذشته مقدمات آغاز فعالیت کانون‌ بندرعباس فراهم و طرحی در قالب استعدادیابی اجرا شد تا کودکان و نوجوانانی که استعداد ورزشی دارند و علاقه‌مند به فعالیت در رشته‌های فوتبال، فوتسال و دوومیدانی هستند، فرصت حضور در کانون را پیدا کنند.

مسوولیت کانون بندرعباس بر عهده منصور روشن قیاس گذاشته شده؛ مدیری که سالها ریاست هیات دوومیدانی استان هرمزگان را بر عهده داشته است. او هم گروهی از مربیان فعال زیر نظر هیات های فوتبال و دوومیدانی و اهالی ورزش استان را جذب کرده که بازوان باشگاه مهرعظام در بندرعباس باشند.

طرح استعدادیابی نیز توسط همین افراد انجام شده و قرار است از روز دوشنبه (هشتم خردادماه) مراحل ثبت نام از کودکان و نوجوانان مستعد انجام شود.

با توجه به کودکان و نوجوانانی که در زمین‌ها و سالن‌های مختلف تست داده‌اند، پیش بینی می‌شود فعالیت رسمی این کانون با 350 کودک و نوجوان آغاز شود.

با در نظر گرفتن روندی که برای آغاز فعالیت طی شده و دقت نظری که در جذب افراد صورت گرفته، پیش بینی می‌شود، بندرعباس یکی از کانون‌های فعال باشگاه مهرعظام باشد.

نمادین

اخبار روز

سایر