بازدید علی کفاشیان از کانون‌های مهرعظام اسلامشهر و رباط کریم

علی کفاشیان با حضور در کانون‌های اسلامشهر و رباط کریم از تمرینات اعضای این دو کانون بازدید کرد. 

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرعظام؛علی کفاشیان، رئیس هیات مدیره باشگاه مهرعظام طی یک روز به اسلامشهر و رباط کریم رفت و از فعالیت‌های این دو کانون بازدید کرد.

رئیس هیات مدیره باشگاه مهرعظام ابتدا در رباط کریم حاضر شد که با استقبال گرم خانواده‌های اعضای این کانون روبرو شد. علی کفاشیان تمرین تیم‌های فوتبال دختران و پسران را از نزدیک دید و برای لحظاتی هم با بازیکنان تیم فوتبال گفت و گو کرد. کانون رباط کریم که چند ماهی است فعالیت‌اش را شروع کرده است، حدود 350 عضو دارد که در دو بخش دختران و پسران و در رشته‌های فوتبال، فوتسال و دوومیدانی فعالیت می‌کنند.

کفاشیان بعد از این بازدید که حدود سه ساعت به طول انجامید، به ورزشگاه امام خمینی، محل تمرین اعضای کانون اسلامشهر رفت. در ایتدای این بازدید، رییس هیات مدیره باشگاه مهرعظام با  اعضای تیم فوتسال بانوان این باشگاه که در مسابقات سوپر لیگ حضور دارند، دیدار کرد. او همچنین به صورت جداگانه با مربیان هم جلسه‌ای داشت و نقاط ضعف و قوت تیم را از زبان آنها شنید. 

او در ادامه تمرین اعضای کانون در رده‌های مختلف را دید و با برخی از بچه‌ها صحبت کرد. 

باشگاه مهرعظام فعالیت خود را با کانون اسلامشهر شروع کرد. این کانون در حال حاضر بیش از 600 عضو دارد که دختران و پسران عضو این کانون در رشته‌های فوتبال، فوتسال و دوومیدانی فعالیت می‌کنند.

اخبار روز

سایر